patdollard.com

Міністр оборони США обіцяє вжити заходів для "стримування" Росії

  Міністр оборони Сполучених Штатів Америки Ештон Картер пообіцяв вжити заходів для "стримування" Росії та її президента Володимира Путіна.

  Під час виступу в Каліфорнії він заявив, що двома найбільшими загрозами безпеці США є агресивна розстановка російських сил і поява "Ісламської держави", пише "Голос Америки". Водночас Картер поки що не запропонував конкретних планів протидії їм.

  Глава Пентагона назвав "сумним" розвиток подій в Росії і додав, що адміністрація США повинна реагувати на дії російського уряду які, за його переконанням, "ведуть Росію в неправильному напрямку для його власного народу".

  Картер також зазначив: "Судячи з усього, це саме той напрямок, у якому він хоче їх вести – до чергової конфронтації. Нам просто доведеться стримати це. Як в інтересах нашої власної безпеки, так і тому, що у нас є важливі союзники і друзі в цьому регіоні світу, і у нас є важливі договірні зобов’язання по лінії НАТО".

  Міністр оборони США наголосив, що таких викликів, які представляють "Ісламська держава" і Росія, ще 18 місяців тому не існувало: "За останній рік вони набрали загрозливіших розмірів, – зазначив він. – Нам потрібно протистояти їм обом". 

  Нагадаємо, 21 серпня голова Пентагону відкрито назвав політику Путіна загрозою для існування США.

  Попередній матеріал
  В офісі юридичної фірми у Києві сталася стрілянина
  Наступний матеріал
  У будівлі Одеської ОДА проходить обшук
  Теги:
  Loading...