bbc.co.uk

Міністр культури Литви: "Нічні вовки" - частина кремлівської пропаганди

Мотопробіг від Москви до Берліна пропутінського байкерського клубу "Нічні вовки" - це також частина російської пропаганди.

Про таке в ході безстрокового телемарафону "Україна понад усе" в ефірі "5 каналу" повідомив міністр культури Литви Шарунас Бірутіс.

"Такі акції спеціально проводять дуже гучно, щоб всі бачили, і потім яка інформація від них йде, не є дуже позитивним явищем. Якщо прислухатись, про що говорять лідери, то все-таки, це ностальгія за Російською імперією. Це повернення в минуле. Я думаю, що Росії важко буде від цього відійти, тому що там століттями створювався такий менталітет. І зараз величезна пропагандистська машина працює на підтримку цього менталітету", - зазначив він.

Нагадаємо, в російському байкерському клубі "Нічні вовки" раніше заявили про намір провети пробіг по Східній Європі від Москви до Берліна, яким, як стверджують, хочуть вшанувати пам'ять радянських солдатів, загиблих у війні з нацистською Німеччиною, відвідати їх поховання та інші пам'ятні місця, пов'язані з Другою світовою війною. Польща заборонила "Нічним вовкам" в'їзд на свою територію. Байкери у відповідь заявили, що все одно спробують поїхати через Польщу.

Попередній матеріал
Російський телеканал в Литві не можуть закрити через європейське законодавство - Бірутас
Наступний матеріал
Сурков штучно притягнений до справи про вбивства на Майдані - нардеп

Литва відмовила у в'їзді ще чотирьом байкерам з Росії та Білорусі

Російський байкер Залдостанов перейшов до погроз: "Пацюк може кинутись"

Путінські байкери намагаються в'їхати до Польщі інкогніто - прикордонники

У Меркель звернулися до Штайнмаєра з проханням анулювати візи путінським байкерам