Міністр фінансів Греції заявив, що йде у відставку

  Міністр фінансів Греції Яніс Варуфакіс оголосив, що йде у відставку.

  Міністр фінансів Греції Яніс Варуфакіс оголосив про те, що йде у відставку, щоб не бути перешкодою главі уряду Алексісу Ципрасу на подальших переговорах з Єврогрупою після проведеного у неділю референдуму щодо угоди кредиторів. Про це йдеться в заяві міністра, яку цитує грецька агенція Ana-Mpa, передає видання "Радіо свобода".

  "Незабаром після оголошення результатів референдуму я дізнався, що серед учасників Єврогрупи є бажання моєї відсутності на зустрічах, які, як вважає прем'єр-міністр, можуть допомогти в досягненні угоди. Саме тому я йдуть з міністерства фінансів", – йдеться у його заяві.

  У повідомленні зазначається, що Варуфакіс назвав історичними і важливими результати недільного референдуму в Греції. "Як і всі демократичні досягнення, так і ця історична відмова від ультиматуму Єврогрупи від 25 червня має велике значення", – сказав Варуфакіс.

  Йдеться, що за день до референдуму Варуфакіс звинуватив міжнародних кредиторів у "тероризмі" по відношенню до Греції. За даними опрацювання всіх бюлетенів, 61,31% греків висловилися на референдумі 5 липня проти умов кредиторів для виходу країни з боргової кризи, тоді як 38,69% виборців сказали угоді"так".

  Попередній матеріал
  Ціна на нафту Brent впала нижче $60 за барель
  Наступний матеріал
  У Харкові СБУ затримала фінансиста бойовиків так званої "ДНР"