кадр із трансляції \"Россия 1\"

Мінфін США звинуватив Путіна у корупції

  Міністерство фінансів США звинуватило Володимира Путіна у корупції.

  Про це повідомляє BBC News, цитуючи одного з високопосадовців американської держскарбниці Адама Жубина, який є куратором питання санкцій.

  Білий дім запровадив санкції проти Росії іще після анексії Криму, навесні 2014-го року. Утім російського президента ані економічні, ані візові обмеження не торкнулися. Про його корумпованість на такому рівні заявляють уперше. Хоча Жубин зізнався, що про фінансові махінації Путіна американський уряд знав багато років тому.

  Як свідчення представник Мінфіну наводить дані про збагачення Путіним своїх соратників і друзів. І навпаки - відсторонення від владної вертикалі своїх опонентів. Прес-служба Кремля вже назвала ці заяви "вигадкою".

  Як повідомлляв 5.ua, 19 січня 2016 року британські слідчі довели причетність російських спецслужб до вбивства колишнього офіцера ФСБ Олександра Литвиненка. Нагадаємо, Олександр Литвиненко отримав політичний притулок у Великій Британії у 2001 році. Він не раз закидав російським високопосадовцям причетність до злочинних схем. 1 листопада 2006 року його отруїли радіоактивним ізотопом, полонієм-210, і за три тижні він помер у лікарні. 

  Попередній матеріал
  Чинну коаліційну угоду необхідно просто виконувати - громадський активіст
  Наступний матеріал
  Український чемпіон світу з боксу витяг маршрутку із замету

  На ВВС сьогодні покажуть фільм про таємні статки Путіна

  Російських школярів змушують малювати Путіна та слухати лекції про "українських карателів"

  Суд Лондона: до вбивства Литвиненка може бути причетний особисто Путін