Twitter / Katica Djurovic

Міграційне законодавство Німеччини стане суворішим

  Верхня палата парламенту Німеччини - Бундесрат - схвалила поправки до закону, що робить міграційне законодавство країни суворішим.

  Законопроект, раніше запропонований урядом Німеччини, ухвалили в прискореному режимі. Нові міграційні правила набирають чинності від 1 листопада, повідомляє німецьке видання Deutsche Welle.

  Документом визначено перелік безпечних країн, громадянам яких буде найскладніше отримати притулок у Німеччині, - Албанія, Косово і Чорногорія. Також новий закон дає прикордонникам право прискореного висилання з Німеччини тих мігрантів, які хочуть отримати притулок з економічних міркувань.

  Біженців, у яких закінчився термін перебування в Німеччині, тепер висилатимуть з країни без попередження. Водночас, новим законопроектом передбачається прискорений розгляд прохань і скорочення термінів будівництва пунктів розміщення біженців. Зазначимо, Німеччина прийняла 200 тисяч мігрантів торік і готується прийняти близько 800 тисяч цього року.

  Як повідомляв 5.ua, вчора, 16 жовтня 2015 року Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що попри хвилі мігрантів, Німеччина та ЄС сфокусовані на врегулюванні кризи в Україні.

  Попередній матеріал
  Спецслужба затримала дві машини, які перевозили харчі та алкоголь на окуповану територію
  Наступний матеріал
  Міліція схопила організатора псевдореферендуму в Красногорівці
  Теги:
  Loading...