5.ua

Міф про "потужність неімперської Росії" зникне, коли її прихильники зрозуміють, що Путін "понтується" – Потєхін

Міф про Росію як потужну неімперську державу зникне, коли прихильники з неімперськими уподобаннями зрозуміють, що Путін здебільшого "понтується".

Про таке в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" заявив директор групи європейської стратегії політичний аналітик Дмитро Потєхін.

"Є великий міф про те, що Росія – потужна неімперська держава. І цей міф тримається на можливості Путіна і його режиму проектувати силу, тобто демонструвати, що ніби вони все контролюють… Водночас навіть найменші спроби протесту демонструють нездатність авторитарних режимів і їх прихильників в Кремлі демонструвати таку силу", - сказав він.

На його думку, масові протести є загрозою для Росії, для її спроб вдавати силу і ефективність: "На цьому й тримається Путінський режим".

Політичний аналітик переконаний, що у той момент, коли російські прихильники з неімперськими уподобаннями зрозуміють, "що насправді Путін понтується здебільшого, у цей момент може зникнути цей міф і, відповідно, в якийсь момент може виявитися, що Путін насправді не може керувати Росією", - додав Потєхін. 

Попередній матеріал
Шевченко назвав засідання Кабміну, на якому йому запропонували піти у відставку, "інквізиційним судилищем"
Наступний матеріал
Пайєтт передав музею нагороду США для українського льотчика Другої світової війни
Теги:
Loading...