мігрант
5.ua

Мешканці французького Кале домоглися примусового виселення нелегальних мігрантів із міста

  Із французького міста Кале виселяють нелегальних мігрантів. Із проблемою напливу біженців тут борються уже 20 років. Переселенці з Сирії, Судану, Афганістану, Еритреї та Ефіопії прибувають сюди в пошуках кращого життя.

  Спочатку їх тимчасово розміщували в колишніх фабричних цехах. Але людей ставало дедалі більше, і поступово ці притулки перетворилися на криміналізовані анклави.

  До кінця квітня мешканців усіх міських притулків примусово виселять. Цього домоглися від уряду місцеві мешканці, занепокоєні таким сусідством. Нелегалів  переводять до наметового містечка у двох годинах пішки від Кале.

  Збільшення кількості нелегалів становить неабияку проблему для Франції. Нещодавно Париж звернувся до Великої Британії і закликав сусідів розділити тягар нелегальної міграції. Якщо ж британці не погодяться - Франція погрожує закрити порт Кале.

  "Вони тиняються вулицями, не ховаючись. Якось треба дати раду тим мігрантам - може, видавати їм усе необхідне і будувати табори, де вони жили б. Тобто я не кажу, що їх треба замикати, як злочинців, але якось організувати й керувати ними, потрібно", - каже мешканець міста Карон.

  Попередній матеріал
  Спуск на велосипеді найкрутішою вулицею світу (ВІДЕО)
  Наступний матеріал
  19-а експедиція українських полярників повернулася з Антарктиди

  Трагедія в Середземномор'ї: у ЄС обговорюють, що робити з нелегальними мігрантами з Північної Африки

  Судно з кількома сотнями африканських мігрантів тоне у водах Середземного моря, є загиблі

  Сьогодні розпочинається екстрений саміт ЄС, присвячений проблемі нелегальних мігрантів

  Трагедія в Середземномор'ї: реакція світу на кризу нелегальних мігрантів