Меркель 5.ua

Меркель: Метою Європи є і залишатиметься відновлення територіальної недоторканності України

  Невід’ємною умовою домовленостей у Мінську є виведення іноземних військ та відновлення Україною контролю над кордоном.

  Про це Анґела Меркель заявила під час промови у Бундестазі у четвер, 15 жовтня, передає Deutsche Welle. Канцлер назвала успіхом тривале дотримання режиму припинення вогню впродовж останніх тижнів, відведення важких озброєнь та відмову сепаратистів від проведення власних "виборів". У цьому вона побачила надію на політичне врегулювання української кризи. "Я й досі говорю про проблиск надії, не більше, але й не менше", – наголосила вона парламентарям.

  "Невід'ємним наріжним каменем Мінська є виведення усіх військ та найманців, які незаконно перебувають в Україні, а також цілковитий контроль Україною своїх кордонів", – наголосила Меркель. Метою Європи є й лишатиметься відновлення вільного самовизначення України та відновлення її територіальної недоторканності, додала вона.

  Нагадаємо, 10 жовтня прем'єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон і канцлер Німеччини Ангела Меркель погодилися, що Європейський Союз має зберігати санкції проти Російської Федерації, доки Мінські домовленості щодо врегулювання в частині Сходу України не будуть виконані повністю.

  Попередній матеріал
  Норвегія вирішила депортувати до Росії прибулих звідти сирійців
  Наступний матеріал
  Сьогодні Києво-Могилянська академія відзначає 400-й день народження
  Теги:
  Loading...