фото ТСН

Масштабні навчання НАТО стартують у країнах Балтії та Польщі

  Масштабні військові навчання НАТО Saber Strike 2015 починаються у понеділок у трьох балтійських країнах та Польщі.

  У навчаннях буде задіяно близько 6 тисяч військовослужбовців з 13 країн-членів НАТО та країн-партнерів альянсу, передає "Інтерфакс-Україна". У повідомленні йдеться, що навчання Saber Strike 2015 триватимуть на території всіх приймаючих країн - з 1 по 26 червня.

  Зазначається, що метою цих міжнародних навчань, організованих силами США в Європі, є розвиток і вдосконалення співпраці союзників у плануванні та проведенні військових операцій, підвищення професіоналізму військовослужбовців та відпрацювання навичок дій приймаючої країни. Навчання проводяться також для вдосконалення співпраці оборонних, цивільних, державних і муніципальних органів в наданні підтримки приймаючої країни під час проведення операцій на своїй території.

  У повідомленні інформується, що у ЗС Литви, у навчаннях на території країни в цілому буде брати участь більше 3 тисяч литовських військовослужбовців, а також військових з країн-членів НАТО та країн-партнерів блоку. Це найбільші сили союзників за період після вступу Литви до НАТО. Навчання в Литві будуть проходити 1-19 червня, вони будуть складатися з двох частин: польових навчань і навчань командних пунктів бригадних штабів - з використанням комп'ютерних тренажерів.

  Saber Strike 2015 - це об'єднані навчання сухопутних і повітряних сил, в яких візьмуть участь військові підрозділи Латвії, Литви, Естонії, Польщі, США, Великобританії, Фінляндії, Данії, Німеччини, Франції, Італії, Португалії, Угорщини, Словаччини, Хорватії, Норвегії та Канади.

  Попередній матеріал
  До Києва прибувають посадовці ЄБРР
  Наступний матеріал
  Бойовики обстріляли позиції сил АТО на Луганщині

  Кремлівське бряцання ядерною зброєю загрожує європейській безпеці – генсек НАТО

  Генерал НАТО: РФ може окупувати Київ і Прибалтику за два дні

  Україна ще не готова до членства в НАТО – заступник генсека Альянсу

  Генсек НАТО розкритикував військові навчання Росії