YouTube / Omaira Gill

Масштабні лісові пожежі наближаються до Афін – армія евакуює населення (відео)

  Через сильний вітер вогонь швидко наближається до столиці Греції - військові евакуюють цілі села біля Афін.

  Масштабна пожежа охопила лісові масиви у передгір’ях на околицях Афін, де гуляють багато туристів. Сильний вітер швидко розносить полум'я, наближаючи вогонь до столиці Греції. Про таке сьогодні, 17 липня, повідомляє "Дзеркало тижня" з посиланням на The Independent. За наявними даними, з вогнем зараз борються щонайменше 45 пожежників і 18 одиниць техніки, також залучені 7 літаків і два вертольоти. Люди з розташованих поблизу селищ допомагають гасити вогонь. У соцмережах очевидці пишуть, що греки гасять полум'я, простягаючи шланги з водою від своїх будинків, а також носять воду відрами, щоб захистити своє житло.

  Уряд Греції залучив до операції війська, які евакуювали жителів щонайменше трьох селищ на околицях Афін. Рятувальний катер повинен евакуювали 100 чоловік з пляжу, який виявився оточеним стіною полум’я.

  Міністр з надзвичайних ситуацій Греції Панагіотіс Лафазаніс прибув на місце пожежі, але зіткнувся з невдоволеним натовпом місцевих жителів. Вони вимагали, щоб міністр не позував перед телекамерами, а брав відра і разом з усіма гасив вогонь.

  Прем'єр-міністр Алексіс Ципрас уже попросив допомоги у Європейського центру з надзвичайних ситуацій. Інформації про постраждалих наразі немає, боротьба з пожежею триває. Тим часом, очевидці публікують відео з місця пожежі.

  Попередній матеріал
  Бойовики втретє обстріляли зs 120-мм мінометів спостережний пост СЦКК (фото)
  Наступний матеріал
  Казахстан і Україна відмовились від взаємних торговельних обмежень – ЗМІ