пожежа у штаті Вашингтон 5.ua

Масштабна лісова пожежа у штаті Вашингтон загрожує восьми населеним пунктам

  Мешканців півмільйона будинків евакуюють в американському штаті Вашингтон через лісові пожежі.

  Вогонь загрожує восьми населеним пунктам, повідомляє AP. Стихія вирує вже кілька тижнів, цьому сприяють незвична для цих широт спека і сильний вітер. Уже вигоріли понад 100 тис. га лісу. Через густу димову завісу неможливо використовувати пожежні літаки та гелікоптери, тож вогнеборцям доводиться боротися з полум'ям із землі, за допомогою бульдозерів і пожежних машин.

  Натепер вдалося зупинити поширення пожежі на 10% території. На допомогу місцевим вогнеборцям прибули не лише кількасот військових, а й колеги з Канади, Австралії та Нової Зеландії.

  "Єдиний спосіб подолати цей вогонь - діяти поступово, крок за кроком. І тут ще чимало роботи", - зазначив командир загону Тод Печота.

  "Ми намагаємося координувати дії за допомогою місцевих шефів поліції та пожежників. Але чимало цих людей вже евакуювалися з родинами. Тож зараз ми намагаємося з'ясувати, скільки відкрито притулків. Наше завдання - знайти їх всі, порахувати людей, надати продукти та найнеобхідніші речі", - повідомив керівник операції Тод Мальйока.

  Нагадаємо, лісові пожежі вирують одразу в кількох штатах США. У Каліфорнії вогонь поширився на сотні гектарів навколо озера Кастаік.

  Попередній матеріал
  У Києві біля дитячого майданчика дитина знайшла гранату
  Наступний матеріал
  У зоні АТО зведена група затримала контрабандне м'ясо на суму 600 тис. грн
  Теги:
  Loading...