Малайзія не прийняла судно з понад 500 біженцями

  Влада Малайзії не допустила до своїх берегів судно, на якому перебували понад 500 представників народності рохінджа з М’янми і жителів Бангладеш після того, як забезпечила їх паливом і продовольством.

  У повідомленні йдеться, що судно виявили 13 травня біля берегів малайзійського штату Пенанг на півночі країни, через кілька днів після того, як більше ніж 1000 біженців прибули на малайзійський острів Лангкаві, передає видання "Радіо Свобода".

  Повідомляється, що заступник міністра внутрішніх справ країни Ван Джунаїд Джафар заявив сьогодні, що Малайзія не в змозі впоратися з напливом мігрантів. За його словами, держави Південно-Східної Азії повинні чинити тиск на М’янму, щоб влада цієї країни вирішили проблеми рохінджа, яких переслідують і які не мають громадянства.

  Крім того, днем раніше Індонезія не дозволила судну з біженцями причалити до своїх берегів. Передбачається, що в Малаккській протоці продовжують залишатися судна з тисячами мігрантів на борту після того, як залишили капітани, пов’язані зі злочинними угрупованнями, які займаються торгівлею людьми.

  Попередній матеріал
  10 найдорожчих скульптур світу
  Наступний матеріал
  У Черкасах відкрили пам’ятний знак загиблим бійцям АТО

  Біля берегів Індонезії врятували близько 600 мігрантів

  Десятки мігрантів загинули у Середземному морі біля берегів Сицилії

  У Середземному морі врятували понад 4 тис. мігрантів

  ЄС готує операцію проти перевізників мігрантів в Середземномор'ї