korrespondent.net

Литва запровадила плату за дороги для російських автоперевізників

  Відсьогодні російські автоперевізники сплачуватимуть 11 євро на добу за користування дорогами в Литві.

  Про це повідомляє Delfi.

  Так країна відреагувала на аналогічні заходи стосовно власних транспортників у Росії. У міністерстві комунікацій та транспорту зазначили, що скасовувати збір не планують, натомість очікують додатково близько 5 млн євро прибутків.

  Видання зазначає, що від 15 листопада Росія запровадила транспортний збір для литовських перевізників. У Литві ж іноземні транспортники сплачують дорожні збори вже протягом 10 років, однак російських водіїв ці заходи раніше не стосувалися.

  Як повідомляв 5.ua, 11 листопада стартувала всеросійська акція протесту водіїв великовантажних автомобілів проти плати за проїзд федеральними трасами (система "Платон"). 1 грудня 2015 року далекобійники Росії висунули Путіну ультиматум: якщо до 3 грудня "Платон" продовжить роботу, далекобійники рушать на Москву. 3 грудня російські "далекобійники" почали збиратися під Москвою перед акцією 4 грудня.

  13 грудня 2015 року російські далекобійники звинуватили Путіна в порушенні конституції і вимагали провести референдум. "Платон" не скасували, однак Путін підписав закон, відповідно до якого штрафи за порушення правил оплати збору за проїзд федеральними трасами у цій системі для водіїв великовантажних автомобілів знижуються в 90 разів – з 450 тис. рублів до 5 тис. рублів.  

  Попередній матеріал
  Санкції не змінять політику Путіна - експерт
  Наступний матеріал
  Березовець: Цього разу запровадження санкцій проти РФ далося "з набагато більшою кров'ю"
  Теги:
  Loading...