bbc.co.uk

Литовські прикордонники не пропустили російських байкерів

  В Литву з території Білорусі у понеділок, 27 квітня, намагалися потрапити три російські байкери.

  Як повідомляє видання DELFI, співробітники Державної служби охорони кордону не впустили їх на територію Литви, оскільки мотоциклісти не надали документів про технічний огляд транспортних засобів та не могли довести, що їх мотоцикли справні.

  Цю інформацію підтвердив глава ДСОК Ренатас Пожела.

  Разом з тим глава прес-служби ДСОК Гедрюс Мішутіс розповів BNS, що в Литву байкери намагалися проїхати з Білорусі через КПП Райгардас, що знаходиться у самоврядуванні Друскінінкай. За словами Мішутіса, у мотоциклістів були шенгенські візи.

  Як розповів Пожела, зі слів байкерів, вони не належать до клубу "Нічні вовки". Вони стверджували, що є є жителями Калінінграду і їхали додому зі свята байкерів, що проходило цими вихідними в Білорусі.

  Глава ДСОК запевнив, що литовські прикордонники знаходяться в постійному контакті з колегами в Польщі і стежать за інформацією, пов'язаною в рухом "Нічних вовків".

  Як повідомлялось раніше, польські прикордонники в понеділок не впустили у свою країну 10 російських байкерів, які у ці вихідні почали марш на честь 70-річчя перемоги Червоної армії над нацистською Німеччиною.

   

  Попередній матеріал
  У Міноборони підбили підсумки четвертої черги мобілізації
  Наступний матеріал
  Кернес не з'явився на судове засідання

  Путінські байкери намагаються в'їхати до Польщі інкогніто - прикордонники

  У Меркель звернулися до Штайнмаєра з проханням анулювати візи путінським байкерам

  Глава МЗС Чехії назвав мотопробіг путінських байкерів провокацією

  Путінські "Нічні вовки" рушили до Берліна