gorod48.ru

Липецьку фабрику Roshen обшукують в рамках кримінальної справи – Слідком Росії

  Головне слідче управління порушило кримінальну справу за фактом шахрайського розкрадання грошей фабрикою Roshen у Липецьку.

  Про таке повідомили у російському Слідчому комітеті, передає "Радіо Свобода".

  Підставою для цієї справи стали матеріали ФСБ, наголошують у Слідкомі.

  "Сьогодні з метою вилучення предметів і документів, які мають значення для кримінальної справи, проводяться обшуки на території ВАТ "Липецька кондитерська фабрика Roshen", а також в офісах ТОВ науково-виробнича фірма "Металлімпресс" у Нижньому Новгород", – йдеться у повідомленні.

  "За даними слідства, у 2012-2013 роках представники зазначених організацій направили до міжрегіональнох інспекцію ФПС Росії у Липецькій області підроблені документи, про нібито виконані у 2012 році роботи з будівництва кондитерської фабрики на загальну суму понад 1 мільярд рублів, вимагаючи відшкодування ПДВ у розмірі понад 180 мільйонів рублів. При цьому вартість робіт, виконаних субпідрядними організаціями, залученими ТОВ НВФ "Металлімпресс", була відверто завищеною, а частина організацій взагалі не здійснювала ніякої фінансово-господарської діяльності", – наголошують у Слідчому комітеті Росії.

  У середу ЗМІ повідомили, що російська поліція заблокувала вхід на фабрику Roshen у Липецьку. Співробітники правоохоронних органів у масках не випускали і впускали на територію фабрики робітників. У корпорації Roshen розцінюють дії cиловиків РФ на підприємстві як неправомірні.

  Попередній матеріал
  Закарпатські священики здали кров для поранених бійців АТО
  Наступний матеріал
  Миколаївські волонтери передали військовослужбовцям пересувні пральні комплекси

  Корпорація Roshen розцінює дії cиловиків РФ на своїх підприємствах у Липецьку, як неправомірні

  Липецьку фабрику Roshen заблокувала російська поліція

  У Липецьку закрито кондитерську фабрику "Рошен"

  Виробництво на фабриці "Roshen" у Липецьку зупинено на 4 дні