Лукашенко politikus.ru

Лукашенко знову хоче балотуватися в президенти

  Президент Білорусі Олександр Лукашенко подав документи на реєстрацію кандидатом на президентських виборах.

  Центрвиборчком Білорусі прийняв документи від чотирьох осіб, які балотуватимуться в президенти Білорусі. Про це повідомляється на сайті комісії. Реєстрація кандидатів закінчується сьогодні о 14:00. Зокрема, документи на участь у президентських виборах подав чинний глава держави Олександр Лукашенко.

  Як повідомляє Hromadske.tv, серед потенційних кандидатів у президенти – лідер Ліберально-демократичної партії Білорусі Сергій Гайдукевич, представник коаліції "Кажи правду" Тетяна Короткевич та представник Білоруської патріотичної партії Микола Улахович.

  Зареєструвати кандидатів планують 10 вересня.

  Видання зазначає, що 1 вересня ЦВК Білорусі оприлюднила інформацію щодо достовірних підписів з висування в кандидати. Для реєстрації їх необхідно не менше 100 тисяч. У ініціативної групи Лукашенка виявилося 1 753 380 достовірних підписів, у Миколи Улаховича — 149 819, у Сергія Гайдукевича — 139 877, у Тетяни Короткевич — 105 278.

  Нагадаємо, президентські вибори у Білорусі пройдуть 11 жовтня. Під час цієї президентської кампанії кандидати будуть самостійно фінансувати свою кампанію.

  Попередній матеріал
  На Одещині презентували новий прикордонний підрозділ (фото)
  Наступний матеріал
  Росія скоротить використання іноземних медпрепаратів для лікування ВІЛ
  Теги:
  Loading...