фото ukr-online.com

Лукашенко відклав поїздку до Пакистану через смерть матері

  Вранці про це повідомила низка ЗМІ, а на даний момент підтвердила речниця президента Білорусі.

  Офіційний візит президента Білорусі в Пакистан переноситься на два дні через смерть його матері – про таке сьогодні, у вівторок, заявила прес-секретар Олександра Лукашенка Наталія Ейсмонт, передає "Інтерфакс".

  Дослівно вона повідомила таке: "Візит глави держави в Пакистан переноситься. Як планується, він відбудеться 28-29 травня. Причиною перенесення стала смерть матері Олександра Лукашенка". Прес-секретар президента додала, що формат візиту Лукашенка в Пакистан, незважаючи на перенесення дати, залишиться незмінним.

  Як зазначає "Білоруський партизан", про матір Лукашенка Катерину Трохимівну майже нічого невідомо. Є інформація, що вона була дояркою, якийсь час працювала на льонокомбінатах, де познайомилася з батьком майбутнього президента, однак фактично їй довелося ростити сина самій. За неофіційною інформацією, мати Лукашенка жила в Мінську на проспекті Переможців, де для неї за розпорядженням Лукашенко був побудований котедж.

  Портал "Tut.by" опублікував одне із небагатьох фото матері Олександра Лукашенка і її офіційну біографію. Катерина Трохимівна народилася в 1924 р, виросла в багатодітній родині (6 дітей) без батька на хуторі. Закінчила чотири класи олександрійської школи (село Олександрія Шкловського району Могильовської області БРСР). Рано почала працювати – спочатку на залізниці з 1944-го до 1949 року, потім на будівництві, на льонозаводі в Орші. У 1957 році повернулася до Олександрії, де працювала до 1979 р дояркою. Після відходу на пенсію продовжувала працювати до 1983 р За трудову діяльність нагороджена грамотами та дипломами. Була ветераном праці.

  Фото Tut.by

  Раніше прес-служба президента Білорусі повідомляла, що він здійснить офіційний візит до Ісламської Республіки Пакистан 26-27 травня. У програмі були заплановані переговори з президентом цієї країни Мамнуном Хусейном, прем'єр-міністром Навазом Шаріфом, спікером Національної асамблеї парламенту Сардаром Садіком. За підсумками візиту очікувалося підписання низки двосторонніх документів.

  Попередній матеріал
  Майже 170 поранених українських бійців перебувають у шпиталях
  Наступний матеріал
  Начальника ДАІ Артемівська відсторонили від служби за розбите автомобільне скло

  У Кремлі нарешті прокоментували відмову Лукашенка від участі у путінському параді

  Лукашенко: ідея "русского мира" - це не про нас

  Білоруси воюють за обидві сторони конфлікту на Донбасі - Лукашенко

  Лукашенко: воювати не збираємося, але відсіч дати готові