elise.com.ua

Лукашенко оцінює втрати економіки Білорусі через проблеми у РФ в $3 млрд

  Через обвал російських ринків, санкцій, ембарго білоруська економіка втратила майже $ 3 млрд.

  Про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко, йдеться у повідомленні прес-служби голови білоруської держави за підсумками зустрічі президента з прем'єр-міністром Андрієм Кобяковим, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Лукашенко звернув увагу, що Росія надає Білорусі систематичну підтримку, сторони домовилися спільно шукати вихід зі сформованої ситуації. Прем'єр-міністр доповів, як іде робота в цьому напрямку", - зазначається у повідомленні. При цьому Лукашенко відзначив, що в економіці намітилися позитивні тенденції. "Якщо раніше ми викидали валюту, "палили" золотовалютні резерви, то сьогодні поповнюємо їх. Юридичні та фізичні особи продають валюту. Це процес хороший", - сказав Лукашенко.

  Він підкреслив, що монетарна політика має забезпечувати розвиток економіки. "Але це не означає, що ми повинні відійти від жорсткої політики", - сказав президент, додавши, що такі проекти повинні кредитуватися, щоб вироблена продукція могла бути гарантовано реалізована. "Якщо цього немає - грошей немає", - додав Лукашенко.

  Попередній матеріал
  Міліція затримала на Київщині двох чоловіків, що погрожували підірвати гранату
  Наступний матеріал
  Ердоган готовий піти у відставку, якщо в нього знайдуть "золотий унітаз"

  Лукашенко відклав поїздку до Пакистану через смерть матері

  У Кремлі нарешті прокоментували відмову Лукашенка від участі у путінському параді

  Порошенко звільнив посла України в Білорусі Єжеля

  Україна домовилася з Білоруссю про спільний прикордонний контроль