відкриті джерела

Лукашенко готовий бути посередником між Москвою і Тбілісі

  Президент Білорусі Олександр Лукашенко натякнув, що готовий виступити в ролі посередника між Тбілісі і Москвою в питанні невизнаних "республік" Абхазії та Південної Осетії.

  Про це повідомляє Радіо Свобода.

  Як повідомляється, в ході зустрічі з президентом Грузії Георгієм Маргвелашвілі, Олександр Лукашенко назвав Грузію "легендарною країною", сказавши при цьому багатозначну фразу "До свого сорому, мені раніше не доводилося бувати у вашій країні, за винятком міста Сухумі". Нагадаємо, що Сухумі наразі є столицею невизнаної республіки Абхазія.

  Президент Білорусі порадив владі невизнаних республік Абхазії і Південної Осетії "припинити риторику ". При цьому, він запропонував своє посередництво, натякнувши, що на цей рахунок вже досягнута якась негласна домовленість з президентами Грузії і Росії.

  На даний момент, адміністрація грузинського президента можливість такої зустрічі не підтверджує, сам президент Маргвелашвілі не став заперечувати існування "негласних домовленостей" про конкретні кроки по врегулюванню російсько-грузинських відносин.

  Попередній матеріал
  Україна та Чилі підписали угоду про безвізовий режим - глава МЗС
  Наступний матеріал
  Віце-президент ЄК з енергетики відвідає Україну

  Лукашенко: воювати не збираємося, але відсіч дати готові

  У Кремлі нарешті прокоментували відмову Лукашенка від участі у путінському параді

  Лукашенко не поїде 9 травня в Москву, прийматиме парад у Мінську

  Лукашенко може не поїхати 9 травня до Москви, а приймати парад у Мінську на новому розкішному кабріолеті