фото БЕЛТА

Лукашенко анонсує "початок доброго діалогу" між Білоруссю і ЄС

  Олександр Лукашенко розраховує на початок доброго діалогу у відносинах по лінії Білорусь-ЄС.

  Про це він заявив на зустрічі із заступником генерального секретаря Європейської служби зовнішніх дій Хельгою Марією Шмід, передає БЕЛТА.

  "Сподіваюся, це початок нашого доброго діалогу з Європейським союзом, хоча ми останнім часом чимало говоримо про відносини ЄС і Білорусі. Думаю, що це річ потрібна, це рух у правильному напрямку. Принаймні, відносини між Білоруссю і Європейським союзом сьогодні не такі туманні, як раніше", – заявив президент.

  Олександр Лукашенко підкреслив: Білорусь готова до вибудовування відносин з ЄС на рівноправній недискримінаційній основі.

  Президент Білорусі також дав високу оцінку чільнику представництва Євросоюзу в Білорусі Майри Мори. "У вас тут хороший посол і, я думаю, об'єктивний людина, яка вам дасть абсолютно об'єктивну інформацію про події в Білорусі процесах. Це, напевно, один з небагатьох західних послів, якого суспільство приймає і сприймає. Тому я вдячний Європейського союзу за подібних людей , які, принаймні, намагаються зрозуміти, чим живе Білорусь", – зазначив білоруський лідер.

  Попередній матеріал
  Нова Зеландія відправляє своїх військових до Іраку
  Наступний матеріал
  Біля російського посольства у Києві пройшла акція на захист Савченко

  Зміна суспільної думки в РФ та Білорусі залежить від успіхів України - Шеремет

  Білорусь відкрита до конструктивного діалогу з НАТО - Лукашенко

  Лукашенко наказав армії звітувати про готовність захищати цілісність Білорусі

  У Білорусі набув чинності закон, спрямований проти "зелених чоловічків"