en.wikipedia.org

Lufthansa скасувала майже сотню рейсів через страйк пілотів

  Німецька авіакомпанія Lufthansa - найбільший авіаконцерн Європи - скасувала 84 далекомагістральних пасажирських рейсів через страйк пілотів 8 вересня.

  Скасування рейсів торкнулася близько 20 тис. пасажирів, повідомляє Meduza. Втім, 90 далекомагістральних рейсів планують здійснити, як і було заплановано.

  9 вересня страйк має продовжитись, і, за прогнозами, завтра торкнеться вже рейсів короткої та середньої протяжності. Lufthansa звернулася до пасажирів з проханням стежити за інформацією про можливе скасування рейсів на її офіційному сайті. 

  Цей страйк став для профспілки пілотів Lufthansa уже 13-м за останні 18 місяців. Профспілка протестує проти скасування програми дострокового виходу на пенсію і планів реорганізації Lufthansa і вимагає відмовитися від набору пілотів-іноземців в дочірні компанії цього авіаперевізника.

  Натомість керівництво Lufthansa виконувати вимоги профспілки пілотів відмовляється. У грудні 2014 року, коли пілоти проводили черговий страйк, Lufthansa повідомляла, що в цілому з початку конфлікту з профспілкою була змушена скасувати близько 6 тис. рейсів. Збиток від акцій протесту тоді оцінювався в 170 млн євро.

  Як повідомляв 5.ua, у березні 2015 року літак Lufthansa зазнав катастрофи у французьких Альпах. Причиною падіння авіалайнера А-320 як робочу версію назвали нещасний випадок. 

  Попередній матеріал
  Російсько-терористичні війська перейшли до тактики засилання диверсійних груп - Федічев
  Наступний матеріал
  Порошенко: Запуск зони вільної торгівлі з ЄС звільнить Україну від політичного шантажу Росії