en.wikipedia.org

Lufthansa скасувала більше півтисячі рейсів із аеропортів Франкфурта і Дюссельдорфа через страйк бортпровідників

  Німецька авіакомпанія Lufthansa скасувала в суботу 520 рейсів через страйк бортпровідників, який розпочався вчора, 6 листопада, та триватиме тиждень.

  Переважно скасували внутрішньоєвропейські польоти, повідомляє AFP

  Міжконтинентальні рейси поки що здійснюють без перебоїв. Проте страйк уже вплинув на перевезення 50 тис. пасажирів. Авіакомпанія бронює їм готелі і облаштовує спальні місця у терміналах аеропортів. Причиною страйку є, зокрема, провал домовленостей щодо пенсійного віку. У неділю бортпровідники обіцяли зробити перерву в акції протесту. Але попередили, що від понеділка до п’ятницї наступного тижня - на роботу не вийдуть. 

  Ніколей Баубліс, речник профспілки бортпровідників Lufthansa, наголошує: "Наші пенсії та інші соцвиплати були розроблені відповідно до спеціальних потреб людей, що працюють на борту літака. У нас малі стартові зарплати але ми рано виходимо на пенсію. Ця система добре працювала і має працювати і надалі. Два роки ми вели переговори. Авіакомпанія спочатку погодилася, а тепер - відмовляється від своїх рішень".

  Андреа Баррелс, речник Lufthansa, заявив: "Сьогодні страйк вплинув на 520 рейсів. Особливо на внутрішні німецькі рейси та сполучення із Європою. Ми змушені були їх скасувати і у Франкфурті, і у Дюссельдорфі. Інтерконтинентальні рейси працюють без перебоїв. Економічні збитки від страйку становитимуть мільйони євро".

  Як повідомляв 5.ua, 8 вересня 2015 року Lufthansa скасувала майже сотню рейсів через страйк пілотів. 

  Попередній матеріал
  У потязі "Кривий Ріг-Москва" прикордонники вилучили зброю, яку незаконно намагалися перевезти до Росії
  Наступний матеріал
  У Чилі стався черговий потужний землетрус
  Теги:
  Loading...