infoaboutworld.com

Лондон закрив свою головну сцену для російських виконавців

  Найпрестижніший концертний зал Лондона Royal Albert Hall закритий для російських виконавців.

  Про це розповів політичний емігрант з Росії та координатор руху "Говоріть голосніше!" Андрій Сидельников, повідомляє видання "Крим.Реалії".

  "Через концерт Валерії на сьогодні головний і найкращий майданчик Лондона тепер закритий для російських виконавців. Для всіх. Вони не хочуть більше зв'язуватися з російськими артистами. Репутація у Великій Британії коштує дуже дорого", - розповів Сидельников.

  За його словами, в 2014 році в Albert Hall не змогли відмовити російській співачці, оскільки "там були задіяні великі гроші", але імідж Лондонського королівського залу мистецтв і наук імені Альберта сильно постраждав.

  При цьому концертний майданчик буде також закритий і для тих російських артистів, які "не товаришують з владою".

  "Лондон не закривається для них, ми завжди раді їх вітати і чекаємо з концертами, готові допомогти в організації різних заходів, у пошуку альтернативних майданчиків. Але так склалася ситуація, що через той скандал керівництво Albert Hall вирішило не співпрацювати в найближчі роки з російськими виконавцями. І політичне забарвлення, погляди або щось ще не мають значення, просто вони прийняли таке рішення", - підкреслив співрозмовник.

  Нагадаємо, 17 жовтня у Празі активісти oMen оголилися на захист України на концерті російських артистів.

  Попередній матеріал
  Саудівська Аравія терміново евакуювала своїх дипломатів з Ірану
  Наступний матеріал
  Сьогодні представник України в ООН зустрінеться з Генсеком організації