unian.net

Лівійський прем'єр вибачився через напад на українських дипломатів

  Прем'єр-міністр уряду національного порятунку Лівії Халіфа Аль-Гувейль офіційно вибачився за інцидент із нападом на машину з українськими дипломатами.

  Про це повідомив посол України в Лівії Микола Нагорний, передає "Укрінформ". "Лівійською стороною на рівні прем'єра уряду національного порятунку принесені офіційні вибачення за інцидент із нападом на представників української дипломатичної місії, який трапився на трасі, що поєднує столицю Тріполі та місто Аз-Завія", - зачвив Нагорний.

  За словами посла, під час зустрічі лівійський прем'єр назвав цей випадок "безвідповідальним злочином нелегальних збройних угруповань" і особисто пересвідчився, що співробітники Посольства України в Лівії наразі перебувають у безпеці. Нагорний зазначив, що захоплену в українських дипломатів машину вдалося повернути.

  Нагадаємо, невідомі бойовики 22 травня скоїли напад на автомобіль Посольства України в Лівії, в якому перебували посол, консул і співробітник місії. Нападники відібрали у них машину, гроші, документи та особисті речі. 

  Попередній матеріал
  Під Харковом чоловік застрелив з карабіна двох людей і захопив заручників на заправці
  Наступний матеріал
  Суд у Харкові визначив дату допиту понад 50 потерпілих у справі антимайданівця "Топаза"

  У Лівії напали на українських дипломатів

  У Лівії затримали сотні нелегалів, які рушали до ЄС

  ЄС планує топити човни з мігрантами на шляху до Лівії

  30 християн, вбитих ісламістами в Лівії, були громадянами Ефіопії