today.kz

Люксембург скликає екстрене засідання Ради Євросоюзу з проблеми міграції

  Через кілька годин після спільного заклику в неділю Великої Британії, Німеччини та Франції терміново зібрати міністрів внутрішніх справ та юстиції ЄС для обговорення міграційної кризи головуючий в Євросоюзі Люксембург оголосив про скликання позачергової Ради ЄС 14 вересня.

  Про це повідомляється в комюніке на сайті люксембурзького голови Євросоюзу, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Ситуація з феноменом міграції поза і всередині кордонів Європейського Союзу нещодавно набула безпрецедентного розмаху. Щоб провести аналіз тиску на місцях і політичні дії, а також обговорити майбутні етапи посилення європейської відповіді, міністр Люксембургу з імміграції та притулку Жан Ассельборн вирішив скликати надзвичайну Раду з юстиції і внутрішніх справах", - йдеться у повідомленні.

  Нагадаємо, напередодні скликати екстрений саміт Євросоюзу щодо вирішення проблеми біженців закликали Німеччина, Франція та Велика Британія. У спільному зверненні урядовці, зокрема, наголошують на необхідності створення у Греції й Італії – перших країнах ЄС на шляху більшості мігрантів – значної кількості пунктів, де можна було б зняти їхні відбитки пальців і провести реєстрацію.

  Попередній матеріал
  Володимир Демчишин: Пройти опалювальний сезон без форс-мажору допоможе атомна енергетика
  Наступний матеріал
  Зміни до Конституції щодо децентралізації замість Порошенка представить у Раді Кубів
  Теги:
  Loading...