Літак на сонячних батареях подолав точку неповернення над Тихим океаном

  Літак на сонячних батареях Solar Impulse 2, пілотований швейцарцями Бертраном Піккаром і Андре Боршбергом, подолав точку неповернення в ході другої спроби здійснити переліт через Тихий океан.

  Літак вилетів з японського міста Нагоя учора ввечері, 28 червня. Очікується, шлях до Гавайських островів триватиме близько 120 год або п'ять діб.

  За інформацією видання, через 16 год після вильоту пілот повідомив, що пройшов точку неповернення, після якої повернення літака до Японії неможливе. Зазначимо, що організатори польоту чекали близько двох місяців відповідної погоди для перельоту Тихого океану. Трансокеанський переліт спочатку планувався на кінець квітня.

  Нагадаємо, апарат стартував з Абу-Дабі у березні цього року, але через погані погодні умови перервав свій останній переліт через Тихий океан і приземлився у Японії, у місті Нагоя. Командир екіпажу пілот Бертран Піккар заявив, що безпека понад усе, відтак політ відновлять лише за умови поліпшення погоди. Востаннє літак на сонячних батареях робив зупинку в Китаї. Звідти вирушив до Гавайських островів.

  Після Гавайських островів літак відправиться на материкову частину США, звідти - в Європу, і закінчить подорож у висхідній точці - Абу-Дабі.

  Попередній матеріал
  США запускають програму перетворення Марсу на більш придатну для життя планету
  Наступний матеріал
  Рада Федерації РФ створить свій "чорний список" – для "небажаних організацій"