uk.wikipedia.org

"Лікарі без кордонів": кількість жертв внаслідок бомбардування в Афганістані зросла до 16 осіб

  Унаслідок авіаудару по госпіталю "Лікарів без кордонів" афганському місті Кундуз загинули 16 людей, ще 37 людей поранено, багато пацієнтів і співробітники організації пропали безвісти.

  Про це повідомляє Reuters.

  "Співробітники "Лікарів без кордонів" після початку бомбардування зателефонували в НАТО, але бомби продовжували падати поруч із госпіталем ще близько години", - розповів один із представників організації.

  У Збройних силах Сполучених Штатів Америки, які підтримують Афганістан у боротьбі з бойовиками, раніше заявили, що повітряний удар міг "побічно" зачепити медичний заклад та пообіцяли розслідувати інцидент.

  У Reuters також інформували про те, що президент Афганістану Ашраф Гані Ахмадзай заявив, що командувач Збройними силами США в Афганістані Джон Кемпбелл вже вибачився перед ним. Однак згодом агенція внесла офіційне виправлення, зазначивши, що у прес-службі Гані тепер інформують не про вибачення, а про висловлення Кемпбеллом співчуття стосовно трагедії в госпіталі "Лікарів без кордонів".

  Нагадаємо, госпіталь зазнав бомбардувань уночі 3 жовтня. Станом на 1 жовтня урядові війська майже відновили контроль над 300-тисячним містом Кундуз в однойменній провінції. Однак періодично тривають бої зі знешкодження бойовиків угруповання "Талібан", які можуть залишатися ще у місті. З цією метою військові США завдали кількох повітряних ударів на підтримку урядових сил Афганістану.

  Попередній матеріал
  Українська розвідка опублікувала слайди з доказами агресії РФ в Україні
  Наступний матеріал
  Штаб АТО: Повна тиша зберігається вже понад три доби
  Теги:
  Loading...