ЛАД
5.ua

Ліга арабських держав створить сили швидкого реагування

  Сили швидкого реагування створює Ліга арабських держав через загрозу небезпеки в регіоні. Найбільше організацію непокоять конфлікти в Ємені та Лівії.

  Відповідну заяву Ліга ухвалила під час саміту в Шарм-аш-Шейху. Арабські країни також закликали бойовиків-хуситів у Ємені скласти  зброю і повернути контроль над захопленими територіями законній владі.

  А до того часу Саудівська Аравія разом із союзниками продовжить операцію "Вирішальний шторм".Четвертий день поспіль вони завдають авіаударів по єменських територіях, що підконтрольні хуситам.

  Саудівська Аравія та чинний президент Ємену закидають Ірану підтримку й озброєння бойовиків. Офіційний Тегеран усі звинувачення відкидає.

  "Виклики дуже складні, і нам необхідно докласти відповідних зусиль, щоб протистояти їм. Адже ми бачимо, як Ємен практично поринає у хаос. Необхідна активна міжнародна і Арабська мобілізація до того часу, доки не вдасться встановити мир, зупинити хуситів і повернути легітимну владу. Побачите, Ємен стане потужною і об'єднаною державою, тільки-но бойовики складуть зброю", - зазначив Генеральний секретар ЛАГ Набіль Аль-Арабі

  Попередній матеріал
  СБУ затримала терориста, що брав участь у збройних нападах в АТО
  Наступний матеріал
  Меджліс: закриття незалежних кримськотатарських ЗМІ є порушенням прав корінного народу Криму

  Саудівська Аравія розпочала військову операцію у Ємені: США і Ліга арабських держав підтримали, Росія та Іран - проти

  Ліга арабських держав закликає Сирію до виконання мирного плану ООН

  Із Ємену терміново евакуюють працівників посольств

  Конфлікт у Ємені необхідно вирішувати мирним шляхом - Пан Гі Мун