саміт_G7 5.ua

Лідери "Великої сімки" одноголосно засудили анексію Криму

  Лідери країн "Великої Сімки" занепокоєні новим сплеском насильства на Сході України та закликали усі сторони сповна виконувати Мінські домовленості. Про це йдеться у фінальному комюніке.

  Також учасники дводенного саміту підтвердили, що не визнають анексію Криму Росією і засуджують цей крок Кремля. Санкції проти Росії - залишаються чинними і можуть бути посилені, якщо конфлікт на сході України загостриться. Єдиним шляхом для послаблення обмежень може стати виконання Мінських домовленостей. 

  "Ми одноголосно засудили анексію Криму, яка суперечить міжнародному праву. Також ми заявляємо, що конфлікт на сході України може бути розв’язаний лише політичним шляхом, базованим на Мінських домовленостях. Від їх виконання напряму залежить і зняття санкцій із Росії. Також нам не хотілося б цього робити, але якщо буде така потреба, якщо цього вимагатиме ситуація - ми готові посилити санкції. Але також ми віримо, що треба зробити усе можливе, щоб політичний процес рухався уперед саме на ґрунті Мінських угод. Крім того, ми домовилися, що посли Великої сімки у Києві повинні сформувати групу підтримки, щоб допомогти Україні у її економічних реформах і боротьбі із корупцєю", - заявила Ангела Меркель, канцлер Німеччини.

  Попередній матеріал
  Генштаб пропонує надавати бійцям АТО статус учасника бойових дій автоматично
  Наступний матеріал
  Полторак: За час режиму припинення вогню загинули більше 100 військовослужбовців
  Теги:
  Loading...