nv.ua

Латвія встановить на кордоні з Росією огорожу вартістю 17,5 млн євро

  На облаштування кордону з Російською Федерацією та на встановлення огорожі в окремих місцях, Латвія планує витратити 17,5 млн євро.

  Таку заяву зробила представник відділу зв'язків з громадськістю Державної прикордонної охорони Латвії Євгенія Позняк, передає новинарний портал Латвії DELFI.

  Відомо, що довжина лінії межування Латвії з Росією становить 270 км. Швидкість реалізації робіт з облаштування кордону буде залежати від доступного фінансування, а повністю проект планують завершити до 2019 року. Як передбачається, зведення огорожі допоможе зміцнити безпеку зовнішніх кордонів ЄС, обмежити контрабанду і нелегальну міграцію, заявила Позняк. Також представник прикордонної охорони Латвії пояснила, що огорожу встановлять поблизу контрольно-пропускних пунктів і у місцях, де є високий ризик випадково перетнути кордон. 

  "Це, наприклад, стосується людей, котрі збирають в лісі ягоди і гриби і можуть випадково перейти кордон", - сказала Позняк, додавши, що огорожа не буде тягнутися "на сотні кілометрів". Окрім того, в рамках проекту будуть прокладені патрульні стежки та контрольні смуги для виявлення слідів порушників. А для технічного оснащення та оновлення технологій охорони кордону знадобиться додаткове фінансування.

  Як повідомляв 5.ua, у серпні 2015 року винищувачі НАТО перехопили черговий російський розвідувальний літак біля кордонів Латвії.

  Попередній матеріал
  У Молдові розпочалася нова акція протесту
  Наступний матеріал
  На Донеччині міліція викрила схованку з великим арсеналом зброї (фото)