Курс Путіна на внутрішню дестабілізацію ситуації в Україні випливає з Мінських угод - Стецьків

Курс на внутрішню дестабілізацію ситуації в Україні, який взяв президент РФ Володимир Путін, прямо випливає з останніх Мінських домовленостей.

Про таке в ефірі телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив народний депутат І-ІV, VІ скликань Тарас Стецьків.
"Курс на внутрішню дестабілізацію ситуації в Україні, який взяв Путін, він прямо випливає з Мінських домовленостей, з так званого "Мінську-2", коли Україна виторгувала для себе тимчасове припинення вогню, а Путін виторгував для себе час для маневру, який буде полягати у внутрішньому розхитуванні нашої країни за принципом керованого хаосу", - зазначив Стецьків.

"На фронті зараз тимчасове затишшя, воно скоро закінчиться, в Україні ця стратегія виливатиметься у різні речі - вибухи, де стабілізація, спроби якихось мітингів - умовно кажучи "Майдан-3". Але це не буде такий Майдан, який робили ми, для них достатньо буде невеликих агресивних груп людей, які будуть здійснювати ті чи інші акції. Путін спробує внутрішньо розхитати Україну", - наголосив він.

Попередній матеріал
У Донецьку на шахті Засядька стався вибух, доля 47 гірників невідома
Наступний матеріал
Контрабандисти намагалися доправити з України до Польщі 25 тис. пачок сигарет

Захід погоджується, що недотримання Мінських угод вимагатиме "сильної реакції" з боку міжнародної спільноти

Порошенко закликав ЄС продовжувати політику впливу для виконання Мінських угод

Реакція Заходу на події в Україні: у США сподіваються, що Мінські домовленості скоро запрацюють, інакше – санкції проти РФ

Порошенко та Меркель обговорили дотримання Мінських угод та можливе введення миротворців