expres.ua

Курди підірвали автобус з турецькими поліцейськими: загинуло 12 осіб

  У результаті чергової атаки на турецьких силовиків з боку бойовиків "Робочої партії Курдистану" загинули 12 поліцейських.

  Про це повідомляє видання ZN.UA, посилаючись на Daily Sabah.

  Внаслідок атаки ще чотири людини зазнали поранень. Як уточнює видання, силовики загинули в результаті вибуху службового автобуса, який віз їх на прикордонний пункт з Азербайджаном. Видання повідомляє, що бойовики віддалено активували вибуховий механізм на дорозі.

  В останні два місяці в Туреччині значно зросла кількість терактів, в результаті яких десятками гинуть турецькі силовики й армійці. Події відбуваються переважно на північному сході країни, де проживає найбільша кількість курдів, серед яких є ті, хто симпатизують екстремістському угрупованню "Робітнича партія Курдистану", визнаному в Туреччині терористичним. Так, напередодні повідомлялося про вбивство ще 15 турецьких силовиків.

  Як повідомляв 5.ua, 7 вересня Туреччина завдала повітряних ударів по позиціях збройних курдських сепаратистів на південному сході країни у відповідь на напад на колону військових, унаслідок якого кілька людей загинули й отримали поранення.

  Попередній матеріал
  Сьогодні Шевченківський суд розглядатиме справу про юридичне визнання факту збройної агресії проти України
  Наступний матеріал
  Кримські татари готуються до блокування Криму з боку материка
  Теги:
  Loading...