euronews.com

Кубинці побилися в Маямі: не змогли дійти згоди стосовно американо-кубинських стосунків

  Кубинці побилися в Маямі. Сутички виникли між прибічниками та противниками відновлення дипломатичних відносин між державами.

  Про це пишуть американські ЗМІ.

  Ті, хто вважає неприпустимим дружбу американського уряду з Фіделем і Раулем Кастро, обурені. Кажуть - у країні нічого не змінилося за півстоліття, панує диктатура, а Вашингтон - вирішив із нею подружитися.

  Олії у вогонь додало рішення державного секретаря Джона Керрі зустрітися з дисидентами й опозиціонерами окремо, за закритими дверима кубинської резиденції. На церемонію підняття прапору перед посольством їх - не допустили.

  "Режим Кастро систематично порушує права власного народу. Він жодним чином не поступився американцям, але ті раптом визнають цю криваву тиранію. Кубинська влада не впровадила жодної реформи, а на відкриття посольства США навіть не допустили демократичну опозицію. Їм запропонували зустрітися держсекретарем США пізніше. Люди дуже образилися. Це дуже сумний день. Ми повертаємося до часів бананових республік. Нічого, якщо там диктатура, допоки вона лояльна до Сполучених Штатів", - каже Ніколас Ґутьєррес, президент Національної асоціації власників цукрових заводів Куби.

  Раніше повідомлялося про те, що США і Куба домовилися про відновлення дипломатичних стосунків.

  Попередній матеріал
  Київський суд не дозволив арештувати 100 млн грн, що на думку МВС належать тіньовим обмінникам
  Наступний матеріал
  Терористи 22 рази атакували сили АТО на Луганському та Артемівському напрямках - Ткачук
  Теги:
  Loading...