Куба-Пошта 5.ua

Куба та США поновлять пряме поштове сполучення

  Пряме листування між країнами було скасувано у 1963 році.

  У п'ятницю, 11 грудня, Куба та Сполучені Штати Америки домовилися поновити пряме поштове сполучення після півстолітньої перерви, пише агенція Reuters. Від 1963 року листи доводилося надсилати через третю країну-посередника - Канаду, Мексику чи Панаму.

  "Обидві сторони погодилися погодилися відновити пряме поштове листування між обома країнами шляхом упровадження пілотного проекту, який розпочнеться за кілька тижнів, а згодом запрацює на постійній основі", йдеться в заяві Міністерства закордонних справ Куби.

  Куба та США вели переговори щодо відновлення роботи пошти ще до підписання угоди про відновлення дипломатичних відносин. Завершили процес уже після того, як запрацювали посольства. Утім, в інших галузях поки що домовленостей немає через ембарго. Президент США пропонував скасувати і його, однак сенат не погодився.

  Нагадаємо, у липні цього року США і Куба досягли угоди про відновлення дипломатичних відносин, розірваних в 1961 році. Угода передбачає відкриття посольств в столицях обох країн.

  Попередній матеріал
  У районі АТО затримали три вантажі на 850 тис. грн
  Наступний матеріал
  Ватажок "казаків" "ЛНР" підірвався в автомобілі