Керрі_Путін
5.ua

Кризу на Донбасі можна вирішити лише повним виконанням Мінських угод - Керрі

  Якщо Мінські домовленості будуть виконані, Сполучені Штати переглянуть санкції щодо Росії.

  Про це заявив голова американського Держдепу Джон Керрі після переговорів із президентом РФ Володимиром Путіним, які тривали понад три години. На переговорах був присутнім і міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров.

  За словами Керрі, що розбіжності між Сполученими Штатами і Росією нікуди не поділися, і Вашингтон, як і раніше, наполягає на виконанні Мінської угоди. Зокрема, на звільненні усіх політичних в’язнів, включно з Надією Савченко.

  "Ми досі не погоджуємося з певних питань, але ми згодні - кризу можна вирішити лише повною імплементацією Мінської угоди. І ми, як і інші союзники та друзі, робитимемо усе належне для цього. Якщо і коли Угода буде виконана, американські санкції можуть бути переглянуті. Нас дуже непокоїть ситуація на місцях. Порушення режиму тиші в Широкиному, біля Донецького аеропорту. Продовження озброювання і тренування сепаратистських сил", - зазначив держсекретар США.

  Приїзд Джона Керрі до Сочі - найвищий візит представників США від початку збройного протистояння на українському Сході. Перед тривалою зустріччю з Путіним, дипломат окремо говорив з Лавровим. А до того - поклав квіти до меморіалу загиблим у Другій світовій війні.

  Попередній матеріал
  Кличко відзвітував про боротьбу з корупцією в столиці
  Наступний матеріал
  Від нового землетрусу у Непалі загинули уже 66 людей, поранено - більше тисячі

  Керрі і Путін провели переговори у Сочі

  Керрі і Штайнмаєр у Вашингтоні обговорили подальший план врегулювання кризи в Україні

  Керрі і Лавров обговорять ситуацію в Україні та вбивство Нємцова

  Керрі вимагає від Росії негайного виконання мирних домовленостей