rus.err.ee

Криза біженців може підірвати трансатлантичну єдність – міністр оборони Норвегії

  Масштабні потоки біженців, які захлеснули ЄС, загрожують серйозним викликом для збереження цілісності Європи й трансатлантичної єдності.

  Про це заявила в четвер у Вашингтоні міністр оборони Норвегії Іне Еріксен Сорейде під час виступу у впливовому аналітичному центрі США "Атлантична рада", повідомляє агентство "Укрінформ".

  "Це найбільша криза біженців з часів Другої світової війни. У Європі ми досі не в змозі відповісти на цей виклик узгодженими діями", - наголосила міністр оборони.

  Вона підкреслила, що ця проблема в подальшому може призвести до появ нових ліній розколу в Європі. "Все більше поляризована та роздроблена Європа може підірвати трансатлантичну єдність", - зауважила Сорейде

  У цьому зв'язку вона закликала Захід виступити єдиним фронтом. "Ми маємо потенційні передумови для нашої політичної згуртованості, а також колективної здатності приймати рішення – в тому числі, у сфері політики безпеки. Вона наголосила, що "єдність зараз є більш важливою, ніж будь-коли", - додала міністр.

  Нагадаємо, 22 вересня міністри внутрішніх справ країн Євросоюзу більшістю голосів затвердили план розподілення мігрантів за системою квот.

  Попередній матеріал
  Польських школярів замість Петербурга завезли в окупований Крим
  Наступний матеріал
  Президент обговорив з комісаром ЄС конституційну, антикорупційну та судову реформи
  Теги:
  Loading...