capital.ua

Круїзний лайнер біля грецького острову забезпечить притулком до 2,5 тисяч біженців

  Круїзний лайнер кинув якір біля грецького острова Кос, де він буде використаний як центр реєстрації і тимчасового проживання мігрантів і біженців.

  Як повідомляє BBC, судно забезпечить тимчасовим притулком до 2,5 тисяч людей. Грецька влада розраховує на те, що лайнер допоможе впоратися з безпрецедентним напливом мігрантів, більшість із яких - біженці із Близького Сходу та Африки.

  Цього тижня на острові Кос, куди о цій порі приїздять багато туристів, спалахнули сутички між біженцями і поліцією, яка не випускала людей з футбольного стадіону. Уряд Греції називає лайнер реєстраційним пунктом для біженців, однак критики уряду кажуть, що це місце утримання. На борту лайнера Eleftherios Venizelos біженці зможуть оформити документи для поїздок в інші частини Європи.

  Нагадаємо, комісаріат Організації Об'єднаних Націй у справах біженців 7 серпня повідомив, що гуманітарна криза на трьох грецьких островах біля берегів Туреччини перетворилася на "абсолютний хаос". Греція не раз зверталася до Євросоюзу з проханням допомогти впоратися з напливом біженців. 10 серпня Європейський союз схвалив виділити 2,4 млрд євро країнам-членам ЄС на оновлення програм для вирішення проблеми нелегальної міграції.

  Попередній матеріал
  Коаліція під проводом США завдала більше 20 авіаударів по позиціях ісламістів в Іраку
  Наступний матеріал
  Терористи здійснили протягом доби 175 обстрілів сил АТО
  Теги:
  Loading...