Кремль захотів продати з аукціону 120 тисяч одиниць військової техніки

  Міністерство оборони Росії оголосило про намір продати 120 тисяч одиниць військової техніки на публічному аукціоні – нинішня криза порушує плани Путіна про переозброєння армії.

  Про це пише "Четверта влада" з посиланням на американський тижневик Newsweek.

  Згідно з повідомленням, Росія зараз намагається модернізувати 60% свого військового обладнання до 2020 року. Але при цьому вона ще й один з найбільших експортерів зброї у світі. Торік Кремль продав озброєння 60 країнам світу на суму 14 мільярдів доларів.

  Оголосивши модернізацію свого озброєння, Росія тепер збирається проводити постійні аукціони, на яких буде продаватися старе військове обладнання. Перші торги відбудуться вже цього місяця на виставці озброєння "Армія-2015". Начальник відділу обліку власності Збройних сил РФ Дмитро Куракін розповів, що на перших торгах будуть продані 1071 зразок списаної техніки, яку військові вже не використовують, а всього Москва планує продати 120 тисяч одиниць такої техніки.

  "Вже підготовлені всі необхідні документи", - запевнив Куракін. Перший аукціон військової техніки відбудеться 16-19 червня у військовому парку "Патріот" неподалік від Москви, який ще називають "військовим Діснейлендом". При цьому в російському Міноборони не уточнюють, яку саме техніку збираються пустити з молотка. Раніше списане озброєння російська армія продавала на металобрухт. З 2012 року Кремль отримав 63 мільйони євро за переплавку старих танків. В цей же час, через глибоку економічну кризу Росії стало складно виконати свій план переозброєння до 2020 року.

  Попередній матеріал
  Порошенко доручив негайно скликати штаб ліквідації наслідків пожежі на нафтобазі під Києвом
  Наступний матеріал
  Бойовики обстрілюють українські позиції з гармат та "Градів" - Лисенко