Twitter / РБ головного мозга

Кремль планує розширити продуктове ембарго ще на шість країн

  В уряді РФ заявили про прийняття найближчим часом рішення про розширення продуктового ембарго на нові країни.

  Як повідомляє УНІАН, про це журналістам повідомив віце-прем'єр-міністр РФ Аркадій Дворкович на засіданні урядової комісії з імпортозаміщення. "Питання активно розглядається. Принциповий підхід полягає в тому, що всі, хто застосовує проти нас санкції, мають відповідно стикатися з заходами у відповідь, з продовольчим ембарго", - сказав він.

  Влітку 2014 року Євросоюз, а також США, Канада, Японія і ряд інших країн оголосили про нові санкції стосовно осіб, компаній, банків і деяких секторів російської економіки через дії, спрямовані на дестабілізацію ситуації в Україні. Перший етап санкцій було введено ще в березні - після анексії РФ українського Криму.

  7 серпня 2014 року російська влада оголосила про заборону поставок ряду продовольчих товарів із країн, які запровадили або підтримали санкції проти Росії. Серед держав, які потрапили під дію російських санкцій, США, країни ЄС, Канада, Австралія, Норвегія, Швейцарія, Японія.

  24 червня президент РФ Володимир Путін заявив про підписання указу про продовження на рік заходів у відповідь на санкції Заходу. Заборона на ввезення таких продуктів діє до 5 серпня 2016 року.

  Також Путін підписав указ про знищення ввезених на територію РФ продуктів, що потрапили під ембарго. Відповідний указ почав діяти з 6 серпня.

  29 липня сайт Євросоюзу повідомив, що Чорногорія, Албанія, Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія і Україна підтримали продовження економічних санкцій Євросоюзу щодо Росії.

  Тимчасово виконуючий обов'язки міністра промисловості і торгівлі РФ Гліб Нікітін 11 серпня заявив, що збитки російської промисловості від санкцій можуть сягнути $20 млрд.

  Попередній матеріал
  У США для хворої на рак доньки батьки влаштували грандіозний День народження
  Наступний матеріал
  СБУ затримала бойовика, який зберігав у телефоні фото і відео своїх злочинів
  Теги:
  Loading...