Китай 5.ua

Корабель у Китаї затонув через торнадо

  Про це заявляють у Національній метеорологічній службі країни

  Стихія вирувала близько 20-ти хвилин змітаючи усе на своєму шляху. На тепер жертв затонулого судна у річці Янцзи нараховують 19-ть. Понад чотири сотні вважають зниклими безвісти. Вижити вдалося лише 15-ьом пасажирам. Пошуково-рятувальні роботи у провінції Хубей тривають. Аварія сталася напередодні уночі. Круїзний лайнер перекинувся під час негоди. На облавку було майже 460-т людей віком від 3 до 80 років, переважна більшість - понад 4 сотні пасажирів - пенсіонери. Майже всі - були з Шанхая.

  "Ми докладаємо усіх зусиль у рятувальній операції. Міністерство транспорту і навігаційний центр річки Янцзи надали додаткові чотири патрульні кораблі. Загалом у пошукових роботах задіяне сто тридцять одне судно. Ми також розширили зону пошуків на 220-ть кілометрів вниз за течією. Рятувальникам допомагають військові", - повідомив речник міністерства транспорту Китаю Су Ченгуанг.

  "За попередніми даними розслідування, торнадо спіткав корабель і той перекинувся. Сила стихії сягала 12 балів за шкалою Бофорта. Буревій змітав усе на своєму шляху і тривав близько 20 хвилин", - зазначив голова Метеорологічної станції Ву Куїгонг.

  Попередній матеріал
  У Мар'їнці не стихають бойові зіткнення - речник АТО
  Наступний матеріал
  Штаб АТО: у результаті бойових дій біля Мар’їнки семеро бійців поранені

  В Китаї після катастрофи пасажирського судна врятували 14-х пасажирів

  Аварія пасажирського судна в Китаї: триває рятувальна операція

  Пасажирське судно з майже півтисячею людей на борту тоне посеред ріки Янцзи в Китаї

  Рятувальна операція на річці Янцзи триває: 15 осіб врятовані