expres.ua

Консолідована позиція ЄС і США стосовно санкцій проти Росії зберігається - експерт

Розбіжності між лідерами країн Євросоюзу стосовно продовження обмежувальних заходів проти Росії є, однак загалом консолідована позиція ЄС і США у цьому питанні зберігається.

Про таке у ході безстрокового телемарафону "Україна понад усе" в ефірі "5 каналу" повідомила голова ради, керівник програми підтримки демократичних процесів Українського незалежного центру політичних досліджень Юлія Тищенко.

"Розбіжності дійсно завжди є. В тому цінність цих санкцій, що це консолідоване рішення різних країн Євросоюзу. Але ми маємо розуміти, що далеко не всі західні країни сьогодні повною мірою розуміють всі ті загрози, які внаслідок війни в Україні сьогодні відображаються, в тому числі можуть відобразитись на Європі. Тобто не всі у світі проводять ці паралелі. Те, що країни від санкцій втрачають економічно, - це очевидний факт. І дійсно є бажання деяких лідерів послабити санкції проти Росії", - зазначила Тищенко.

"Тим не менше, відповідно до тих дипломатичних зусиль Росії бажання з боку європейських країн продовжити ці санкції є. Консолідована позиція Євросоюзу і США стосовно санкцій як одного з політико-дипломатичних важелів тиску на Росію вона лишається", - додала вона.

Попередній матеріал
Припинення вогню на Сході України немає - Порошенко
Наступний матеріал
Нова патрульна служба отримає більше 340 автомобілів Toyota Prius

Комітет Європарламенту ухвалив проект резолюції про посилення санкцій проти Росії

Угорщина підтримує загальноєвропейську політику санкцій проти Росії - Сіярто

Європейські лідери роблять ставку на замороження українського конфлікту, щоб не вводити нові санкції - депутат

Ряд європейських країн близькі до того, щоб скасувати санкції проти РФ – експерт