flickr.com

Коморовський: відповіддю на нову військову доктрину Росії має стати оновлення стратегічної концепції НАТО

  Військова доктрина Росії стала темою засідання Ради національної безпеки Польщі, яке провів сьогодні президент країни Броніслав Коморовський.

  "Ми вважаємо, що зміни в Росії, що відбулися в грудні минулого року (прийняття нової військової доктрини), вказують на погане явище - на поворот Росії до зовнішнього світу з однозначно конфронтаційної позиції", - заявив Коморовський на прес-конференції після закінчення засідання, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Це викликає занепокоєння, і з цього необхідно винести далекосяжні висновки. Відповіддю з боку західного світу має стати оновлення стратегічної концепції НАТО і початок дебатів на цю тему на саміті НАТО у Варшаві", - наголосив президент Польщі.

  У заяві йдеться, що особливе занепокоєння у Коморовського викликав пункт російської військової доктрини про перспективи надання тиску на сусідні країни.

  "Нове викликаюче занепокоєння явище полягає в тому, що Росія залишає за собою право на інтервенцію в сусідні держави, якщо це буде в інтересах її громадян. Ще більше занепокоєння викликає пункт про право Росії на інтервенцію в сусідні держави у разі проведення владою цих держав політики, що йде врозріз з інтересами Росії ", - наголосив польський президент.

  Попередній матеріал
  Прокуратура розслідує дії судді, який незаконно позбавив водійських прав євромайданівця
  Наступний матеріал
  Мін’юст зібрав матеріали для звернення до Гааги щодо висловлювань Путіна і Шойгу про Крим

  Агресією проти України Путін не обмежиться, потрібні нові санкції – Кемерон

  У разі нового витка російської агресії Україна одразу отримає летальну зброю від Заходу - Президент

  Пайєтт: угода між США та українським МВС допоможе протистояти кремлівській агресії

  Польща проведе серію військових маневрів через агресію РФ проти України