Командувачі армій Польщі та Литви заявили про готовність відбити напад "зелених чоловічків"

  Перебуваючи у Литві з візитом, головнокомандувач Збройних сил Польщі в четвер сказав, що обидві країни готові відбити загрози так званої "гібридної війни", згадавши анексію українського Криму Росією.

  "Військові повинні бути готові до поганої погоди. А ця погана погода - "зелені чоловічки". Після сьогоднішньої зустрічі та інформації зі штабу у мене немає ніяких сумнівів, що ЗС і Литви, і Польщі до цього готові", - сказав журналістам у Вільнюсі генерал Мечислав Гоцул, передає Delfi.

  За словами генерала, "гібридні загрози" актуальні не тільки для збройних сил, а й для всієї національної системи, тому дуже важливо забезпечити добрий зв'язок між армією і службами внутрішньої системи.

  Головнокомандувач ЗС Литви генерал-майор Йонас Вітаутас Жукас сказав, що не має в своєму розпорядженні ніяких даних про те, що в Литві найближчим часом можуть початися заворушення, але підкреслив, що підготовка до таких загроз ведеться. Генерал насамперед згадав створені торік національні Сили швидкого реагування, чисельність яких становить 2,5 тисяч осіб.

  Керівники ЗС обговорили спільні навчання і плани установи спільної військової бригади з Україною, яка має розпочати свою діяльність в другій половині року.

  Попередній матеріал
  Ляшко бере гроші в усіх, але робить те, що вигідно йому – експерт
  Наступний матеріал
  ВР скасувала призначення судді "васильківських терористів"

  У Литві пройшли навчання сил НАТО

  Литва відновить загальний військовий обов'язок для населення - Грібаускайте

  Президент Польщі підтримав введення миротворців в Україну

  НАТО сформує 30-тисячні сили швидкого реагування зі штабом у Польщі - ЗМІ