Франциск_Кирил 5 канал

Коли Ватикан і Москва разом щось підписують, нічого доброго це не віщує - глава ГКЦ

Греко-католики та й просто небайдужі українці глибоко розчаровані спільною Декларацією, яку підписали Папа Франциск з патріархом Кирилом

Так історичну зустріч на Кубі Папи Римського з Патріархом Московським прокоментував глава Української греко-католицької церкви Блаженнійший Святослав.

За його словами, греко-католики та й просто небайдужі українці глибоко розчаровані спільною Декларацією, яку підписали Папа Франциск з Кирилом. Водночас Святослав закликав вірян не надто перебільшувати значення цієї заяви.

"Безперечно, цей текст викликав глибоке розчарування серед багатьох вірних нашої Церкви та й просто небайдужих громадян України. Сьогодні багато хто звертався до мене з цього приводу і говорив, що почувається зрадженим Ватиканом, розчарованим половинчастістю правди в цьому документі і навіть непрямою підтримкою з боку Апостольської Столиці агресії Росії проти України. Я, безперечно, розумію ці почуття. З нашого багаторічного досвіду можна сказати: коли Ватикан і Москва організовують зустрічі чи підписують якісь спільні тексти, то нам годі очікувати від цього чогось доброго". - сказав глава греко-католицької церкви.

Святослав відзначив, відчувалося, що вони перебували в абсолютно різних вимірах. Якщо Папа переживав цю зустріч як духовну подію, то Московському патріарху йшлося не про Святого Духа - його цікавила виключно політика. 

Нагадаємо, історична зустріч Папи Римського і патріарха Кирила завершилась угодою про мир.

Попередній матеріал
До блокування російських фур приєдналися Житомирщина і Буковина (оновлено)
Наступний матеріал
У Колумбії спалах вірусу Зіка: уражені понад 5 тис. вагітних жінок
Теги:
Loading...

Візит Папи Римського до Мексики: понтифік зустрівся із мексиканським президентом у Президентському палаці

Папа Римський прибув на Кубу для зустрічі з патріархом Кирилом

Папа Римський Франциск здійснив перший візит до головної синагоги Риму

Папа Римський прийняв запрошення приїхати до України - Порошенко