day.kiev.ua

Коаліція під проводом США завдала більше 20 авіаударів по позиціях ісламістів в Іраку

  Літаки коаліції під проводом США 13 серпня завдали 23 авіаудари проти позицій "Ісламської держави" в Іраку, головним чином довкола міста Рамаді.

  Як передає BBC, про це сказано в заяві, поширеній військовими речниками коаліції 14 серпня. Речник міжнародної коаліції полковник Майк Індовіна повідомив, що удари мають допомогти війську Іраку вийти на позиції, з яких вони можуть оточити Рамаді. Столиця провінції Анбар перейшла до рук ісламістів "ІД" у травні.

  Нагадаємо, наприкінці липня Туреччина почала масштабну операцію проти "Ісламської держави". "Згідно з Четвертою Статтею Вашингтонської Угоди, будь-яка країна може просити про консультації, коли під загрозою опиняється її територіальна цілісність, політична незалежність або безпека. Сьогоднішня зустріч дуже вчасна, це відповідь на нестабільність біля турецьких кордонів, біля кордонів НАТО. Ми пильно стежимо за розвитком подій і стоїмо пліч-о-пліч із Туреччиною", - заявив генсек НАТО Єнс Столтенберґ. Альянс на п'ятому в історії екстреному засіданні такого роду схвалив операції Туреччини проти зовнішніх загроз.

  Попередній матеріал
  В Україні вже є 73 об'єднаних громади, всього має бути більше 600 - Зубко
  Наступний матеріал
  Круїзний лайнер біля грецького острову забезпечить притулком до 2,5 тисяч біженців
  Теги:
  Loading...