infosmi.net

КНДР оголосила про випробування водневої бомби

  У Північній Кореї заявили, що вперше провели успішні випробування водневої бомби.

  Це сталось на тлі повідомлень про підземні поштовхи неподалік від головного ядерного полігону на північному сході країни, інформує "BBC Україна".

  За кілька годин до того, як про успішні випробування бомби повідомило північнокорейське телебачення, Геологічна служба США зафіксувала в регіоні підземні поштовхи магнітудою 5,1.

  "Це випробування означає вихід ядерних сил КНДР на новий рівень", - заявили в уряді країни, яку цитують північнокорейські ЗМІ.

  У заяві також сказано, що випробування водневої бомби - це "подія, яка приголомшила світ, яка буде занесена в історію нації..., яка наблизить перемогу революційних ідеалів Чучхе".

  У Нью-Йорку вже оголосили, що Рада Безпеки ООН збереться на екстрену зустріч. Влада сусідньої Південної Кореї заявила, що ядерні випробування є серйозною проблемою для світового миру та порушенням резолюцій Ради Безпеки ООН. Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе описав це, як загрозу безпеці країни, яку не можна толерувати. А Білий дім закликав Північну Корею дотримуватись своїх міжнародних зобов'язання, а також сказав, що реагуватиме на провокації.

  Як повідомляв 5.ua, наприкінці листопада 2015 року Південна Корея проводила військові навчання біля кордонів КНДР. 

  Попередній матеріал
  У так званому "ЛНР" заявили про намір на честь Різдва відпустити українських військовополонених
  Наступний матеріал
  Ціна нафти сягнула мінімуму за останні 11 років
  Loading...