повінь у Тбілісі 5.ua

Кількість жертв повені у Тбілісі сягнула 13 осіб

  За останньою інформацією, кількість офіційно підтверджених жертв повені у Тбілісі сягнула 13 осіб, ще дев'ятьох шукають.

  За інформацією грузинських ЗМІ, близько 13:00 за к.ч. на вулиці Сванідзе, на яку припав основний удар стихії у Тбілісі, у своєму домі виявлено тіло 78-річного Грурама Петріашвілі. Директор агентства МВС з управління кризовими ситуаціями Звіад Кацашвілі згодом підтвердив цю інформацію. Він додав, що пошук дев'яти зниклих осіб продовжується.

  Сильна злива з градом пройшла у Тбілісі в ніч на 14 червня. Вода затопила житлові будинки, дороги, пошкодила інфраструктуру. У зоні лиха опинився зоопарк. Багато тварин загинуло, частина втекла. Хижаки розгулювали по вулицях, багатьох з них поліцейські відстрелили. Частину тварин вдалося повернути в зоопарк.

  Міністерство охорони навколишнього середовища і природних ресурсів Грузії в понеділок представило дані, згідно з якими головною причиною повені в Тбілісі став зсув, що зійшов в результаті проливного дощу в ущелину, де тече річка Вірі.

  Попередній матеріал
  У Франції палає базиліка святого Донатьєна
  Наступний матеріал
  В Україні вшанують 1000-ліття смерті князя Володимира
  Теги:
  Loading...