Китай 5.ua

Кількість жертв катастрофи на річці Янцзи зросла до 26 осіб

  До 26 зросла кількість жертв затонулого судна у Китаї, повідомляє агенція Ройтерз.

  Аварія сталася напередодні уночі у провінції Хубей на річці Янцзи. Круїзний лайнер потрапив у штормовий циклон і перекинувся. На облавку було майже 460 людей віком від 3 до 80 років. Майже всі були з Шанхая. Вижити вдалося лише 15 пасажирам. Пошуково-рятувальні роботи у провінції Хубей тривають. За попередніми даними корабель потонув через торнадо. Про це заявляє національна метеорологічна служба Китаю. Стихія вирувала близько 20 хвилин, змітаючи усе на своєму шляху.

  "Ми докладаємо усіх зусиль у рятувальній операції. Міністерство транспорту і навігаційний центр річки Янцзи надали додаткові чотири патрульні кораблі. Загалом у пошукових роботах задіяне 131 суднО. Ми також розширили зону пошуків на 220 кілометрів вниз за течією. Рятувальникам допомагають військові", - повідомив Су Ченгуанг, речник міністерства транспорту Китаю.

  "За попередніми даними розслідування, торнадо спіткав корабель і той перекинувся. Сила стихії сягала 12 балів за шкалою Бофорта. Буревій змітав усе на своєму шляху і тривав близько 20 хвилин", - заявив голова Метеорологічної станції Ву Куїгонг.

  Попередній матеріал
  Вашингтон не повірив новій російській заяві про "Бук", з якого збили "Боїнг" над Донбасом
  Наступний матеріал
  Бойовики обстрілюють Луганську ТЕС, щоб загострити суспільно-політичну ситуацію в регіоні – Федічев

  Корабель у Китаї затонув через торнадо

  Рятувальна операція на річці Янцзи триває: 15 осіб врятовані

  Рятувальна операція на річці Янцзи: із затонулого корабля визволили 18 з 450 пасажирів

  Пасажирське судно з майже півтисячею людей на борту тоне посеред ріки Янцзи в Китаї