вірус_Південна Корея 5.ua

Кількість жертв близькосхідного вірусу в Південній Кореї зросла до 14 осіб

  На думку ВООЗ, корейські медики поневолі самі сприяли поширенню вірусу.

  До 14 зросла кількість загиблих через спалах близькосхідного респіраторного синдрому в Південній Кореї. Інфікованих уже майже 140, повідомили у Міністерстві охорони здоров'я країни.

  Напередодні лікарі висловлювали обережні припущення, що пік поширення хвороби вже позаду. У країні діють посилені заходи медичної безпеки. Утім, цього недостатньо, щодня фіксують нові випадки зараження. Ані вакцини, ані ліків від вірусу поки що немає.

  Всесвітня Організація Охорони здоров'я у своїй доповіді зазначає: корейські медики поневолі самі сприяли поширенню вірусу через недостатню інформованість. До того ж, палати у сеульських лікарнях нерідко переповнені, а це прискорило поширення вірусу.

  "Цей спалах хвороби - потужний і складний, слід очікувати на нові випадки зараження. Про епідемію поки не йдеться, але ситуація тривожна. У Південній Кореї зазвичай ушпиталених у лікарнях регулярно відвідують члени родини і друзі. Рідні хворих на МЕРС могли й самі заразитися і рознести інфекцію далі", - прокоментував ситуацію речник всесвітньої організації охорони здоров'я Кейджи Фукуда.

  Попередній матеріал
  ДСНС підтвердила інформацію щодо поновлення пожежі на нафтобазі
  Наступний матеріал
  Троє українських військових підірвалися на протитанковій міні
  Теги:
  Loading...