Кількість загиблих внаслідок вибуху у Тяньцзіні зросла до 112 осіб

  Кількість загиблих внаслідок вибуху хімікатів у Тяньцзіні зросла до 112 осіб, ще 95 людей вважають зниклими безвісти.

  Більшість із них, 85 осіб, це - пожежники, передає "Інтерфакс-Україна". Тіла ідентифікують, тому кількість зниклих поступово зменшуватиметься. Упродовж суботи на складах, що згоріли, сталися ще кілька невеликих вибухів. Вітер змінився, і тепер несе отруйний дим на місто. Китайські блогери заявляють, що страшна катастрофа могла бути спровокована - пожежниками. Вони могли не знати, що саме загорілося на складі, і почати гасити вогонь водою. У випадку з карбідом кальцію - це спричиняє бурхливу теплову реакцію.

  Китайська влада намагається максимально стримати поширення інформації про вибух, однак у часи цифрових технологій це нелегко. Суботню прес-конференцію перервали через незручні питання преси. Репортери питали, чому їх змушують знищувати фото та відео з місця аварії, або чому склади з небезпечними хімікатами знаходилися буквально через дорогу від житлового кварталу. Відповідей вони не отримали. Натомість за кілька годин так звана Адміністрація кіберпростору Китаю заблокувала 360 акаунтів у соцмережах, начебто за розповсюдження чуток і паніки.

  Нагаадаэмо, влада Китаю дала розпорядження про обов'язкову евакуацію людей, що проживають в радіусі 3 км від зони, де вже кілька днів намагаються загасити пожежу після кількох вибухів на виробництві. Евакуацію пояснюють небезпекою подальшого поширення отруйних речовин.

  Попередній матеріал
  Із Сум 130 правоохоронців відправилися до зони АТО
  Наступний матеріал
  У Еквадорі запроваджено надзвичайний стан через раптову активність вулкану
  Теги:
  Loading...